Kergejõustikus võistles üle kahesaja õpilase

Jõulukuu teisel nädalavahetusel kogunes Kuressaarde 256 õpilast maakonna 16 koolist, et selgitada parimad sisekergejõustikus. 8. detsembril said kokku nooremad õpilased ja 9. detsembril võtsid üksteiselt mõõtu vanemate vanuseklasside kergejõustiklased. KJK Klubi Saare läbiviidud võistlused on maakonna kergejõustiku sisehooaja tippsündmus.

Alade võitjad

T-D (sünd 1995 ja nooremad)
30 m jooks – Airi Kolomainen (Kuressaare Vanalinna Kool) 5,1
30 m tj – Pia-Lotta Toom (SÜG) 6,3
300 m jooks – Anli Luup (KG) 54,2
kaugushüpe – Claudia Traumann (Orissaare Gümnaasium) 3.81
kuulitõuge – Helena Kuivjõgi (Lümanda PK) 9.25
kõrgushüpe – Pia-Lotta Toom (SÜG) 1.20

P-D (sünd 1995 ja nooremad)
30 m jooks – Martin Janson (SÜG) 4,8
30 m tj – Silver Saarkoppel (Muhu PK) 5,5
300 m jooks – Hardo Niit (Lümanda PK) 50,3
kaugushüpe – Johan Vahter (KG) 4.23
kuulitõuge – Kevin Saar (KG) 10.37
kõrgushüpe – Janos Aedmäe (SÜG) 1.25
teivashüpe – Janos Aedmäe (SÜG) 1.96

T-C (sünd 1993-94)
60 m jooks – Kai Kreos (Kuressaare VLK) 8,6
60 m tj. – Tiina Ollema (SÜG) 10,0
600 m jooks – Eliise Hoogand (SÜG) 1.59,5
kaugushüpe – Eliise Hoogand (SÜG) 4.61
kõrgushüpe – Karmel Pea (SÜG) 1.40
kuulitõuge – Maarja Helm (Kuressaare VLK) 9.13

P-C (sünd 1993-94)
60 m jooks – Kristo Koert (KG) 7,8
60 m tj – Rauno Liitmäe (Muhu PK) 9,7
600 m jooks – Mihkel Räim (KG ) 1.46,3
kaugushüpe – Kristo Koert (KG) 5.43
kuulitõuge – Tanel Kirst (Valjala PK) 12.76
kõrgushüpe – Rene Helde (OG) 1.50
teivashüpe – Rauno Liitmäe (Muhu PK) 2.36

T-B (sünd 1991-92)
60 m jooks – Kaili Adamson (Kuressaare VLK) 8,3
60 m tj – Teele Treiel (SÜG) 9,7
600 m jooks – Teele Treiel (SÜG) 1.55,6
kaugushüpe – Linda Treiel (SÜG) 5.19
kuulitõuge – Linda Treiel (SÜG) 12.51
kõrgushüpe – Linda Treiel (SÜG) 1.65

P-B (sünd 1991-92).
60 m jooks – Raido Hiiuväin (Kihelkonna PK) 7,4
60 m tj – Gert Tamm (KPK) 8,9
600 m jooks – Karli Konks (Kihelkonna PK) 1.37,7
kaugushüpe – Kert Varik (Mustjala PK) 5.35
kuulitõuge – Mart Kolk (Kihelkonna PK) 14.01
kõrgushüpe – Sander Põlluäär (Leisi KK) 1.70
teivashüpe – Mihkel Lember (SÜG) 3.00

T-A (sünd 1989-90 +19-a)
60 m jooks – Katrin Eiert (KG) 8,0
60 m tj – Mari Truumees (KG) 9,3
600 m jooks – Kerli Saar (SÜG) 1.58,2
kaugushüpe – Katrin Eiert (KG) 5.23
kuulitõuge – Liina Lember (OG) 10.83
kõrgushüpe – Katrin Eiert (KG) 1.65

P-A (sünd 1989-90+19-a)
60 m jooks – Sander Sooäär (SÜG) 7,2
60 m tj – Sander Sooäär (SÜG) 8,6
600 m jooks – Viljar Uljas (KG) 1.33,9
kaugushüpe – Herkki Leemet (KG) 6.46
kuulitõuge – Sander Suurhans (KG) 13.60
kõrgushüpe – Raido Kahm (KG) 2.01
teivashüpe – Tarmo Pulk (KG) 2.40

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 52 korda, sh täna 1)