Naiste võrkpallikarikas mandrisaarlastele

Laupäeval Kuressaares väljamängitud Saare maakonna naiste võrkpalli karika sai enda valdusesse Mandrisaarlaste võistkond, kes kaotas kogu turniiri jooksul vaid ühe geimi, seda teiseks tulnud Saaremaa Tarbijate Ühistu naiskonnale. Kolmandaks platseerusid Saaremaa Spordikooli võrkpallurid.

Viie naiskonna osavõtul toimunud naiste võrkpalli karikaturniir sai mõneti oodatud lahenduse. Eesti Meistriliiga mängijatega tugevdatud Mandrisaarlaste võistkond seljatas vastased veenva ülekaaluga, loovutades vaid ühe geimi.

Turniirisüsteemis mängitud võistluse esikohalahinguks võis nimetada STÜ ja Mandrisaarlaste omavahelist kohtumist, kuna mõlemad naiskonnad olid turniiri kestel jäänud kaotuseta. Esimeses geimis panid oma ülekaalu maksma STÜ naised tulemusega 25:21, rohkemaks neil püssirohtu ei jätkunud. Teine geim Mandrisaarlastele 25:23 ja kolmas juba ülekaalukalt hilisematele võitjatele 15:6. Mandrisaarlaste võistkonnas mängisid Triin Rannama, Elsa Suuster, Helen Pildre, Raili Sepp, Kadri Kallas, Piret Prangel ja Keesi Pära.

Kolmandaks tuli Saaremaa Spordikooli naiskond, neljandaks Tallinna Saarlased ja viiendaks Leisi naiskond.