SWE-7 jätkuvalt võidulainel

Eesti meeste korvpalli meistrivõitluste II liigas sammub võidult võidule SWE-7 võistkond. Viimati alistati võõral väljakul alagrupis seitsmendat kohta hoidev SKL/Hesperid 78:61.

Tallinnas mängitud kohtumises suutsid saarlased kaotada esimese veerandaja, visates vaid 10 punkti. Treener Marko Oolu sõnul ei saadud esimesel veerand-ajal rünnakut käima ja ka kaitses oldi rabedad.

Teisel veerand-ajal läksid saarlased aga oma teed ja võitjas enam suurt kahtlust ei tekkinud. Mäng lõppes tulemusega 78:61 SWE-7 kasuks. „Võit oli küll suureskooriline, kuid see ei näita mängu tegelikku pilti,” sõnas Ool.

„ Mehed mängisid viskekohad ilusasti välja, visketabavus oli siiski kehvavõitu. Seda näitab ka lõppskoor. Õnneks saime kaitse pidama ja seetõttu suutsime ka võita,” kommenteeris Marko Ool mängu käiku.

Järgmise mängu peab SWE-7 15. jaanuaril võõrsil Kose SK vastu. Teine samas liigas palliv saarlaste võistkond SK Vesse kohtub aga 12. jaanuaril Keila KK/Varahooldus OÜ-ga.