FC Kuressaarele kaks kaotust

Hooajaks valmistuv FC Kuressaare jalgpallivõistkond sai eelmisel nädalal peetud sõpruskohtumistel kahe kaotuse osaliseks. Saarlastel tuli tunnistada nii JK Viljandi Tulevik kui ka Lasnamäe Ajaxi paremust.

Kolmapäevases kohtumises Viljandi Tulevikuga sai FC Kuressaare koguni 5:0 kaotuse, kusjuures kõik väravad löödi saarlaste võrku juba esimesel poolajal. Teisel poolajal vahetas Viljandi välja praktiliselt kogu koosseisu ja mänguseis võrdsustus, kuid väravani ei jõudnud enam kumbki.

Laupäeval mängitud kohtumises Lasnamäe Ajaxiga tuli samuti tunnistada vastaste paremust, kaotusseisuks jäi 0:2.

Tegemist on ikkagi hooajaeelsete kontrollkohtumistega, kus katsetatakse koosseise ja on lubatud teha hulganisti vahetusi. FC Kuressaare treener Jan Važinski kommenteeris klubi kodulehel olukorda järgmiselt: „Ei saa öelda, et meil tööd vähe oleks, ent teeme oma mängu parandamiseks kõik. Muretsemiseks põhjust ei ole.”

Järgmise kohtumise peab FC Kuressaare 7. veebruaril Tallinna FC Levadia II-ga, 12.–18. veebruarini viibitakse treeninglaagris Riias. Meistriliigas pannakse pall mängu 10. märtsil.