FC Kuressaare kaotas tartlastele viimasel veerandtunnil

Vahepeal tabeliseisu võitudega rikastanud FC Kuressaare jalgpallimeeskond kaotas taas, kui Tartus tuli laupäeval tunnistada sealse Maag Tammeka paremust 1:4.

Vihmasajus kulgenud mängus suudeti poolajale minna seisul 1:1. Tartlaste poolt oli täpne olnud mängu 40. minutil Starovoitov, saarlaste poolt vastas samaga 45. minutil Dmitri Kulikov.

Teine poolaeg püsis võrdses seisus kuni 77. minutini, kui Janek Hepner mängis reeglitevastaselt tartlaste karistusalas ja kohtuniku määratud penalti vormistas väravaks Ratnikov. Sealtmaalt saarlaste mäng lagunes ja tartlased kostitasid külalisi 12 minuti jooksul veel kahe väravaga. 79. minutil skooris Marozas ja 89. minutil Kazimir.

Saarlaste mängija Janek Meet ütles, et see, kui nii lühikese ajaga lüüakse kolm väravat, on liiast. Mängus oli tema sõnul probleeme ka kaitsega.