LÜHIDALT

KERGEJÕUSTIK. Esimesel võistluspäeval oli saarlastest parim Katrin Kuusk, kes jooksis 1500 m ajaga 4.45,62 ja oli viies. Viljar Uljas jõudis 800 m jooksus oma eeljooksust teisena edasi poolfinaali, aeg 2.02,59. Meeste vasaraheites tegi oma esimese etteaste Genro Paas, tulemus 34,87 ja üheksas koht.

UJUMINE
Meeste 100 m rinnuliujumises saarlasi finaali ei pääsenud. Imre Kuusk (fotol) oli parimana 14., ajaga 1.13,37. Andro Kuusk jäi isiklikku rekordit tähistava 1.15,37-ga 17. kohale.

KORVPALL
Meeste korvpallikoondis alistas alagrupimängus Ynys Moni saare võistkonna 96:73. Järgmises mängus astutakse vastu alagrupi eeldatavale liidrile Rhodosele, kes viimati võitis Gotlandi esinduse.

VÕRKPALL
Mõlemad Saaremaa esindused on saanud kirja võidud. Mehed alistasid Gibraltari 3:0 (11,14,15) ja naised omakorda Caymani saared 3:0.

PURJETAMINE
Aaro Pihel alustas sõite klassis Laser Standard. Võistlejate rivi keskpaigas teenitud kohtadega on Pihel esimese päeva lõpus 14. kohal. Kokku seilab 26 purjetajat. Piheli enda sõnul on siinsed tuuled tema jaoks liialt tugevad. Oma parimad sõidud olevat Pihel teinud just nõrgemate tuultega.

LAUATENNIS
Saaremaa lauatennisistid on kaotanud võistkonna võistluse kõik kolm kohtumist. Alistuda on tulnud 2:5 Fääridele, 3:4 Gröönimaale ja 2:5 Jerseyle.