Lühidalt

KERGEJÕUSTIK. Katrin Kuusk teenis oma teise pronksmedali 10 000 meetri jooksus, aeg 38.37.23. Pille-Riin Toomsalu sai 400 m tõkkejooksus ajaga 1.09,60 kaheksanda koha.

Mikk Tasa jäi 100 m poolfinaalis oma jooksus kuuendaks, ajaga 11.70 ning finaali ei pääsenud. Meeste 10 000 m jooksus oli Kalev Õisnurm 13., aeg 36.42.15. Innar Sepp katkestas pärast viie kilomeetri läbimist. Tõnis Juulik sai üheksanda koha meeste 1500 m jooksus ajaga 4.18,49. Samuti finaali pääsenud Viljar Uljas starti ei tulnud.

JALGRATTASÕIT
Eraldistardist sõidus oli saar-lastest parim Rigo Räim, kes teenis kümnenda koha. Indrek Rannama oli 14., Riko Räim 16., Ivari Rannama 23. ja Jaanus Müür 47.

PURJETAMINE
Aaro Pihel, kes sõitis klassis Laser Standard, parandas oma kohta viimasel päeval kahe võrra ning lõpetas võistluse 15. kohaga.

LAUATENNIS
Meeste ja naiste üksikmängus ükski Saaremaa lauatennisist alagrupist edasi ei pääsenud. Naispaarismängus tegid Siisike Lehtsi ja Tiia Müürisepp oma läbi aegade parima tulemuse, jäädes jagama 5.–8. kohta. Medal jäi vaid ühe võidu kaugusele. Veerandfinaalis tuli kaotus vastu võtta Orkeney paarilt.

TENNIS
Meespaarismängus tuli paaril Gull–Kruusmägi veerandfinaalis tunnistada Bermuda paari paremust. Sama saatus tabas veerandfinaalis ka segapaari Himmist–Vanem, kes alistusid Mani saare paarile.