Linda Treiel maailma üheksas

KJK Saare noorsportlane Linda Treiel tuli Tšehhis Ostravas toimunud kuni 17-aastaste maailmameistrivõistlustel kergejõustikus neidude seitsmevõistluses üheksandaks.

Enne viimast ala oli Treiel end hea odaviskega suutnud tõsta kuuendaks, kuid nõrk jooks 800 m distantsil langetas saare neiu üheksandale kohale.

Kogusummaks kogus Treiel isiklikku rekordit tähistava 5071 punkti. Kokku püstitas ta võistluse jooksul viis isiklikku rekordit, vana tähis jäi pidama vaid odaviskes ja seitsmevõistluses.

Treieli tulemused alade kaupa: 100 m tõkkejooks 15,49; kõrgushüpe 1,75; kuulitõuge 11,66; 200 m jooks 27,51; kaugushüpe 5,57; odavise 43,83; 800 m jooks 2.28.31.

Võistluse võitis ja maailmameistriks tuli tšehhitar Katerina Cachová , kelle võidutulemus 5641 punkti on ka uus selle vanusegrupi maailmarekord.