Praami peal varastati sülearvuti (5)

Üleeile pöördus politsei poole kodanik, kes teatas, et 12. juulil varastati Kuivastust väljunud praamil sõiduautost tema sülearvuti HP Pavilion.

Kuressaare politseijaoskonna komissar Marko Mägi ütles, et antud juhtumi asjaolude selgitamiseks alustas politsei kriminaalmenetlust. „Kuidas kurikael autosse pääses ja kuidas tal lühikese praamiülesõidu ajal õnnestus sülearvuti näpata, eks selle pea menetlus selgitama,“ rääkis ta. Kannatanu väitel olevat autouksed olnud lukustatud.
Kannatanule tekitatud kahju on praegu veel selgitamisel. Marko Mägi sõnul on varastatud sülearvuti hinnaks umbes 15 000 krooni, kuid sellele summale lisandub veel arvutiprogrammide ja muude lisatarvikute hind.
Politsei palus kõigile reisijatele veel kord meelde tuletada, et kuigi Kuivastu ja Virtsu vaheline ülesõit kestab väga lühikest aega, ei tohiks nad praamil oleku ajal oma asju bussidesse või autodesse hooletusse jätta. „Kui ikka inimene ülesõidu ajal autost lahkub ja reisijate salongi siirdub, siis vähemalt autouksed tuleks kindlasti lukustada,“ ütles Mägi.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 31 korda, sh täna 1)