Saaremaa Ratsaspordiklubi ratsutajad edukad

21. juulil tuli Viljandimaal Nuiamäe Karika ponikarika arvestuse parkuuris (80 cm parkuur) esikohale Johanna Johanson Rellil. Samas sõidus jõudis ta neljandale kohale ka ponil Viski.

100 cm parkuuri võitis Saaremaa tüdruk Anna Talvi Aramisel (RSK Kuldne Kabi), järgnesid SRSK tublid poniratsutajad. Kohad jagunesid järgmiselt: 2. koht Johanna Johanson ja Nelli Nordis, 3. koht Liisbet Kakko ja Westa, 4. koht Johanna Johanson ja Relli ning 5. koht taas kord Johanna Johanson, seekord ponil Viski.

Parkuuris kõrgusel 110 cm alla 18-aastaste ratsanike arvestuses järgnesid Kullo Kenderi ja Tjorven Siiboja järel napi vahega SRSK liikmed – 3. kohale tuli Karin Karma hobusel Callisto ning neljandale Kätlin Kiir oma uuel võistlushobusel Odesso, mõlemal puhas sõit. Neile järgnes 5. kohaga Liis Themas Printsil, nende tulemuseks 3. kp.

120 cm ERL-i arvestuses oli võidukas Parkuuri klubi liige Andres Udeküll Rigmal, 2. koht Annika Veerpalule ja Basiliole (samuti RSK Parkuur).

Kolmanda koha võttis SRSK rõõmuks Ebbe-Liisa Sõnajalg Troojaga.

Kuid sportlik nädalavahetus polnud lõppenud – Tallinna külje all Niitväljal jätkati võistlemist 22. juulil ja siis tuli esineda koolisõidus. Võistlustel jagasid kuni 16-aastaste ratsanike hulgas skeemis A6 4.–5. kohta Johanna Johanson Ankeel ja Annelore Ojamäe Akerfeldil. 1989 ja hiljem sündinud ratsanike hulgas skeemis L13 oli 4. kohal Kätlin Kiir Percuriol.

Skeemis raskusastmega M18 oli tublil 5. kohal meie noor koolisõitja Grete Hussar Gabaritil, kes edestas isegi pikaaegset koolisõitjat Angelique Maasikut. Heli Hussar lõpetas 4. kohal avatud klassi raskeima sõidu FEI Intermediate hobusel Ginger. Ka SRSK harrastajatel läks päev korda – Katrin Niit Tairakul oli 3. kohal ning Merike Parts Elfil saavutas 4. koha.