Linda Treiel tuli Eesti meistriks

KJK Saare esindaja Linda Treiel võitis isiklikku rekordit tähistava 5172 punktiga kuldmedali mitmevõistluses omaealiste Eesti meistrivõistlustel.

9.–10. augustil Rakveres peetud võistlusel viis neiu seitsmevõistluse kullani tulemus 16,12 100 m tõkkejooksus, 1.73 kõrgushüppes, 14.83 kuulitõukes, 27.48 200 m jooksus, 5.51 kaugushüppes, 41,68 odaviskes ning 2.32,99 800 m jooksus.

Üksikaladest võitis Treiel kõrgushüppe, kuulitõuke, odaviske ja kaugushüppe. Treener Virge Treieli sõnul tegi Linda tubli võistluse, eriti kui arvestada seda, et viimasel ajal on ta pidanud võistlema tiheda graafikuga. Lisaks tõstis treener esile ka kuulitõuketulemust, milles Linda edestas teist kohta kahe meetriga.

Teiseks tuli tartlanna Mari Klaup ning kolmandaks Teele Palumaa Leksi 44 klubist.