FC Kuressaare Narva Transile vastu ei saanud

Narvas peetud Eesti jalgpalli meistriliiga 26. vooru kohtumises ei suutnud FC Kuressaare kohaliku Transi vastu enamat 0 : 5 kaotusest.

Saarlaste väravavõrku sahistasid 10., 12. minutil Dmitri Lipartov, 38. minutil Aleksandr Dubõkin, 81. minutil Maksim Gruznov, 90.+1. minutil Vladislav Ivanov.

Praegu, kui mängida jääb veel 10 vooru, on FC Kuressaare kohal, kus liigasse püsimajäämiseks peab mängima üleminekumängu esiliiga hõbedaomanikuga. 15 punktiga tabelis eelviimast kohta hoidva FC Kuressaare lähim konkurent on koha võrra eespool paiknev Pärnu Vaprus, kel on 19 punkti.

Järgmises kohtumises ollakse karikavõistluste 1/16 finaalis vastamisi taaskord Narva Transiga, sedakorda 6. septembril Kuressaare linnastaadionil.