Lühidalt spordist

SWE-7 sai esimese kaotuse. Kuressaare korvpalliklubi SWE-7 sai esimese kaotuse Eesti korvpalli meistrivõistluste esiliigas, kui Salva Tartu/ Kuremaa SK käest tuli laupäeval kodusaalis vastu võtta kaotus 79 : 82.

Saarlased taas võrkpalliliigas. Eesti võrkpalli meistrivõistluste I liigas mängiv Kuressaare VK Avos kaotas laupäeval võõrsil VK-le Tefa/ Atlas 1 : 3 ning pühapäeval võitis kodusaalis Narva SK-d Energia 3 : 1.

Sel aastal esimest korda meistrisarjas mängima hakanud võistkonna treener on Toomas Jasmin.

Purjetajad Leedus medalitele ei jõudnud. Saaremaa merispordi seltsi noorpurjetajad lõpetasid hooaja Leedus Kaunases toimunud regatil Sügistuul 2007. Klassis Laser Standard sõitnud Kaarel Kruusmägi sai 17 võistleja seas 8. koha.

Optimistidel oli saarlaste parim Kristo Õunap 12. kohaga. Laser Radiali arvestuses oli Liina Kolk üldkokkuvõttes 15. Laser 4.7 paatidel saavutas Siim Ots 8. koha. Treener Argo Kruusmägi sõnul oleks võinud minna paremini, kuid ilmaolud olid keerulised.

Tuule Grupi Karikas alustab. Saare maakonna koolide 1.–4. klasside õpilastele mõeldud jalgpallisari Tuule Grupi Karikas alustab neljast etapist koosnevat sarja 24. oktoobril Salmel. Järgmised etapid toimuvad 28. novembril Muhus, 27. veebruaril Leisis ning 21. mail finaaletapp Kuressaares.

Esimeseks etapiks registreerimise tähtaeg on 17.oktoober. Osalemiseks registreeruda e-postil marguskuusk@hot.ee . Võistlusjuhendid ja täpsem info www.fckuressaare.ee

Lõppesid Sarma seeriajooksud. Selleks hooajaks on läbi jooksuklubi Sarma korraldatud üheksast eri distantsist koosnev seeriajooksude sari. Lõpparvestuses läheb arvesse kuus parimat jooksu.

2007. a parimad olid Erki Elli (mehed), Siiri Nurk (naised), Suurap Mälk (mehed 40),Viljar Uljas (noormehed), Mari Kolk (neiud). Kõige rohkem oli osalejaid 1500 meetri jooksus, kus starti asus 20 jooksjat.

Saaremaa meistrivõistlusteks korvpallis 2007/2008. Registreerimine meiliaadressil saaremaakorvpall@gmail.com Lisainfo telefonil +37 256 912 568 Raigo Sooär.