Krimi

Audi sõitis Volkswagenile otsa. 21. oktoobril kella 17.16 paiku toimus liiklusõnnetus Kaarma vallas Eikla külas Laadjala–Karja tee 14. kilomeetril, kus sõiduauto Audi 80, mida juhtis Kristi (s 1989), sõitis tagant otsa teel oleva takistuse tõttu peatunud sõiduautole VW Sharan, mida juhtis Riina (s 1961). Audi juht ja kaassõitja Silver (s 1988) said kergelt vigastada, esmaabi osutati kohapeal.

Varastati mobiiltelefon. 18. oktoobril on Kuressaares Vallimaa tänaval asutuse riietusruumist varastatud mobiiltelefon Nokia. Kahju selgitamisel.

Politsei palub abi. Politsei palub kõigil, kes juhtusid nägema ööl vastu 19. oktoobrit Kuressaares Kauba tänava piirkonnas kahtlustäratavaid isikuid või vandaalitsemisi, helistada telefonil 53 489 666 või politsei lühinumbril 110. Nimetatud piirkonnas on lõhutud kahe hoone aknaid ja asutuse reklaamtahvel.

20. oktoobri hommikul laekus politseile teade, et öö jooksul on lõhutud Tallinna tänaval paikneva ettevõtte akna klaas.

Lümandas põles talumaja. 21. oktoobril kell 10.52 teatati Lääne-Eesti päästekeskusele tulekahjust Lümanda vallas Koki külas. Päästjate kohale jõudes oli vana ühekorruseline talumaja suitsu täis. Kohalikud inimesed olid eelnevalt sulgenud hoone uksed ja aknad, mistõttu leek sumbus ja tulekahju areng aeglustus.

Majja sisenenud päästjad kustutasid tulekolded, avades tulekollete leidmiseks ka ruutmeetri ulatuses vahelage. Tulekahjus said enim kannatada köök ja kõrvalruum, kus seinad ja lagi söestusid ning sisustus hävis. Ülejäänud ruumid said vee- ja suitsukahjustusi. Inimesed õnnetuses vigastada ei saanud.

Sündmuskohal töötas kolm päästeautot ja Saaremaa operatiivkorrapidaja. Tulekahju saadi kontrolli alla kell 11.31 ja kustutati lõplikult 12.29.
Tulekahju täpne tekkepõhjus on selgitamisel, sündmuskohal töötanud päästjate esialgsel hinnagul sai tulekahju alguse köögi elektrijuhtmestikust.
Hoones puudus suitsuandur, mis oleks tulekahju tekkest andnud märku juba põlengu algfaasis.

Mustjalast leiti lõhkekehi. 21. oktoobril teatati lõhkekehade leiust Mustjala vallas Liikülas. Päästeteenistuse demineerijad tegid kahjutuks lasukomplekti ja mürsu.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 39 korda, sh täna 1)