Lühidalt Spordist (1)

Judokad Eesti noorte tipus. Kuressaare Kesklinna Spordiklubi judomaadlejad olid edukad Eesti judomeistrivõistlustel, kus naiste arvestuses teenisid Kätlin Luks ja Laura Liblik pronksmedalid. Poiste B-klassi arvestuses saavutas kaalukategoorias kuni 42 kg hõbemedali Toomas Naadel.

FC Kuressaare ja JK Sörve üleminekumängudele. Saarlaste kaks jalgpallimeeskonda peavad sel aastal mängima üleminekumänge. Meistriliigas palliv FC Kuressaare kaotas viimati laupäeval Tartu Maag Tammekale 0 : 1 ning kolm vooru enne lõppu ollakse eelviimasel kohal, mis tähendab üleminekumänge esiliiga teise koha võistkonnaga.

JK Sörve võitis II liiga viimases kohtumises Tartu Maag Tammeka III võistkonna 3 : 1, ning lõpetas hooaja teise kohaga. Kõrgemasse liigasse tõusmiseks tuleb kohtuda esiliiga eelviimase, VJK-ga Rakvere.

Ratsutaja võidutses Helsingi horse show’l. Mainekal Helsingi horseshow’l võidutses Saaremaa Ratsaspordiklubi liige Grete Pariis hobusel Opus. Pariis läbis veatult nii põhivõistluse kui ka ümberhüpped.
130 cm kõrguses parkuuris noortele ratsutajatele oli kohal Põhjamaade paremik, lisaks eestlased. Grete on Eesti takistussõidu juunioride hulgas 7. positsioonil.

Võrkpalluritele võit ja kaotus. Kuressaare VK Avos võrkpallurid said Eesti meistrivõistluste esiliigas 3 : 1 võidu Viljandi Premium7 üle, kuid VK-le Tefa/Atlas tuli neil 0 : 3 alla vanduda.