Lümandas algab uus mälumängu hooaeg

16. novembril alustavad Lümandas taas võistlemist mälumängurid.
Kaheksas hooaeg tõotab tulla huvitav ja põnev, sest küsimuste esitajateks on nn vallavanemate tiim Toivo Vaik, Jaanus Reede ja Allan Alev. Igas voorus on 20 küsimust ja teemadeks on Lümanda, Saaremaa, varia ja uudsena ka meedia (põhiliselt Meie Maa ja Oma Saare baasil).

Korraldustoimkonda kuuluvad veel Anu Kuusk ja Ulvi Põld. “Novembris algav mälumäng lõppeb märtsis piduliku lõpetamisega ja auhinnad on väärikad. Lümanda rahvas peab oma vaimu arendamisest lugu ja uued küsimuste koostajad toovad värskust,” märkis korraldustoimkonna kokkusaamisel kultuurimaja juhataja Ulvi Põld.

Alati on ka pealtvaatajaid olnud ja nendes huvi äratamiseks on mõeldud igas voorus üks suure ringi küsimus. Voorus võidab see, kes on vastamisega kiirem ja kelle vastus on ka õige. Viie vooru kokkuvõttes parim kutsutakse aga koos kilvaritega pidulikule lõpetamisele.

Firmad ja külaseltsid, ettevõtted, valla allasutused, on aeg võistkondi komplekteerima hakata. Osa võivad võtta kõik, kes on Lümanda vallaga kuidagi seotud (ürituste toetajad, suvitajad, seltside liikmed, töö- või elukoht vallas jne) ning kes ise tunneb, et vaim on valmis ja oma firma/ettevõtte au kallis. Kas on ka hakkajaid perekondi Lümanda vallas, kes tuleks välja oma võistkonnaga? Eelmistel aastatel on osalenud Leedri, Mõisaküla, Kulli, Taritu küla, Salava selts, firmad Saaremaa Vesi, Saaremaa Lubi, vallakeskuse majade võistkonnad jpt.

Registreerida tuleb end hiljemalt 10. novembriks Lümanda kultuurimajas, meiliaadressil ulvi.pold@mail.ee või telefonidel 45 76 331, 52 92 166. Juhendiga saab tutvuda ka valla koduleheküljel.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 34 korda, sh täna 1)