FC Kuressaare alla ei andnud

Saarlaste jalgpallimeeskond sai võõrsil esimeses üleminekumängus
1 : 0 võidu Nõmme Kalju jalgpallimeeskonna üle.

Meistriliigas eelviimaseks jäänud FC Kuressaare peab oma meistriliiga kohta kaitsma kahes mängus esiliigas teiseks tulnud JK Nõmme Kalju vastu. Esimese mängu võõrsil suutis saarlaste meeskond Rainer Veskimäe (fotol) 69. minutil löödud väravast 1 : 0 võita.

Saarlaste treeneri Jan Važinski sõnul oli pühapäeval Tallinnas toimunud mängu näol tegemist ettevaatliku mänguga. “Mõlemad võistkonnad mängisid rahulikult. Oodati, mil vastane eksib,” kommenteeris Važinski Nõmmel mängitud mängu. Treeneri sõnul oli seetõttu mängupilt ka suhteliselt võrdne. “Võib-olla meil oli mõni võimalus rohkem,” arvas treener.

Mängu ainsa värava lõi saarlaste kasuks Rainer Veskimäe, kes suutis 66. minutil vasakust servast tulnud tsenderduse endale hankida ja selle ka väravasse lüüa.

Järgmisel laupäeval võõrustatakse Nõmme Kaljut Kuressaares. Treeneri sõnul tuleb sellest raske mäng, sest vastastel ei ole midagi kaotada ning kõik on pandud ühele kaardile. “Me peame andma endast parima,” kinnitas treener laupäevasest mängust rääkides.