SWE-7 sai kodus napi kaotuse

Laupäevane kohtumine SWE-7 ja Rae Kossu vahel lõppes võidu loovutamisega külalistele. Kohe alguses juhtima läinud Rae Koss lõpetas mängu tulemusega 81 : 79.

“Mis mängu lõpuks ära otsustas, oli vastaste ülikõrge visketabavus, eriti esimesel poolajal. Loomulikult ei olnud ka meie mäng halb, aga seekord läks nii,” kommenteeris SWE-7 treener Marko Ool.

Kohe esimesel veerandil viib Rae Kossu jõuline mäng ja punktipealt paikapandud liikumine nad juhtima. Saarlased ei näita ennast kehvemast küljest ja püsivad tihedalt külaliste kannul.

Siiski ei suuda SWE-7 juhtima minna, Rae näitab üles ülimat täpsust ja pea kõik visatud pallid maanduvad korvis. Esimese veerandaja lõpuks on tablool seis 16 : 24 külaliste kasuks.

Teine veerand algab samasuguse tempoga, nagu esimene oli lõppenud. Endiselt ründavad külalised jõuliselt ja saar-laste kaitse on kohati võimetu. Kolm minutit enne teise veerandi lõppu on Rae Koss kümne punktiga ees, teise veerandi lõpus on aga ainult kolme punkti võrra saarlastest parem. Teine veerand lõpeb skooriga 42 : 45 külaliste kasuks.

“Esimesel poolajal oli Rae Kossul väga kõrge visketabavus ja kuigi meie kaitse oli hea, said nad ikkagi päris palju viskele,” rääkis saarlaste treener Marko Ool.

Kolmas veerand algab taas tasavägiselt, saarlased püsivad tihedalt külaliste kannul, kuid ei pääse siiski vastastele liiga lähedale. “Esimesed viis minutit kolmandal veerandajal me ei suutnud rünnakul nii hästi mängida, kui oleks pidanud, aga kolmanda veerandi lõpus suutsime selle vahe nii-öelda maa-alakaitsega tasa teha” kommenteeris SWE-7 treener.

Kolmanda veerandi lõppskooriks märgitakse 57 : 60 Rae Kossu kasuks.
Neljas veerandaeg algab saarlaste jaoks halvasti. Vähem kui kolm ja pool minutit viimasest veerandist mängitud, langeb platsile SWE-7 ridades mängiv Siim Hiie.

“Siimul läks ikka päris hullusti, väänas jala ja peab nüüd kipsiga käima. Niipea ta ilmselt enam platsile ei saa,” ütles Marko Ool.

Saarlased suudavad vastasega küll sammu pidada, kuid võit jääb saamata. Lõppseisuks vormistatakse 81 : 79 külaliste kasuks.

“Mängu lõpus, kui me saime ründevea, hakkas neid vigu tulema. Lõpus olime 5 punktiga maas, Indrek Õunpuu sai kolm vabaviset, ja nii kirjutati lõpuks kahepunktiline kaotus. Üleüldises pildis ei saa öelda, et meie mehed oleksid halvasti mänginud, seekord lihtsalt läks sedasi. Kahju on loomulikult sellest, et nüüd on meil kaks olulist mängijat rivist väljas. Nii Siim Hiie kui ka Egert Väinaste ei saa vigastuste tõttu ilmselt selle aastanumbri sees enam platsile tulla,” ütles lõpetuseks treener Ool.

Ats Vesiaid, Raul Vinni

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 33 korda, sh täna 1)