Selver kogus Kuressaare haiglale 17 255 krooni (1)

Selver kogus Kuressaare haiglale 17 255 krooni

 

Eile andis Saare Selveri juhataja Iige Laes Kuressaare haiglale üle sümboolse tšeki 17 255 kroonile.

Tänavuse Selveri heategevuskampaaniaga toetati Kuressaare haiglat mähkimislaua ostmisel ning kuna raha kogunes oodatust rohkem, saab sisehaiguste kliiniku ülemõe Annely Õuna sõnul saadud raha eest osta laudu kaks – ühe laste- ja teise sünnitusosakonda.

Et beebidele mõeldud modernsetest kaaludega mähkimislaudadest jääb raha veel üle, siis ülejäänust plaanitakse osta Lego klotse – et väikestel patsientidel oleks toredam oma haiglapäevi veeta.

“Meil on tegelikult mähkimislauad täiesti olemas,” ütles Õun, kelle sõnul otsustati Selveri pakkumise peale lihtsalt lauad uuemate ja moodsamate vastu välja vahetada. “Sellisel laual on mugav beebisid ja väikelapsi üle vaadata ning kohe ka kaaluda,” kiitis ülemõde. Ühe laua maksumus on 5200 krooni.

Iige Laesi sõnul koguti üle Eesti korraldatud heategevuskampaanias 477 576 krooni. Sellest 35 000 krooni andis AS Prike, lisaks tuli igalt kampaaniaperioodil müüdud Tetley teepakilt annetuseks 50 senti.

Selver omalt poolt lisas igalt nende poes tehtud ostult 10 senti ning ostjatel oli võimalus lunastada kassast ka annetuskuponge. Kokku osales seekordses kampaanias kümme Eesti haiglat.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 123 korda, sh täna 1)