Muhu noortekeskuse peagi avatavas multimeediastuudios saab teha multifilme

Muhu noortekeskuse peagi avatavas multimeediastuudios saab teha multifilme

 

Hansapanga “Tähed särama” konkursil toetuse vääriliseks tunnistatud Muhu noormehe Ahti Poopuu projekt näeb ette multimeediastuudio avamist Muhu noortekeskuses.

Kuressaare ametikoolis ehitust õppiva Ahti Poopuu sõnul hakkab Stuudio MSN (Muhu Säravad Noored) plaanide kohaselt tööle jaanuaris. “Huvilisi on,” ei pelga Poopuu, et ringi põhimõttel tööle hakkav stuudio, kus saaks teha multifilme, tegeleda heli- ja pilditöötlusega, vähe kasutust leiaks.

Hansapangast saadav mõnikümmend tuhat krooni kulub tehnika ja vajalike programmide soetamisele. Lisaks on kavas kutsuda mandril tegutsevate noortekeskuste inimesi oma kogemusi jagama. Ka koolitused on plaanis, avalikustas noormees.

Huviringi hakkaks juhendama Poopuu ise, kuna on vastava erialaga hobikorras tegelenud aastaid. Esimesed katsetused on ta teinud ka internetiraadio vallas, et jaanuarist võiks käima lükata ka Muhu noorte raadiosaated.

Ahti Poopuu sõnul aitas tal projekti kokku panna Muhu noortekeskuse juhataja Arnek Grubnek.

Hansapanga “Tähed särama” noorteprojektide konkursi sügiseses voorus valiti ligi kahesajast laekunud projektist välja tosin laureaati, kes saavad toetust kokku üle 330 000 krooni.

Alanud on “Tähed särama” 2008. aasta I voor, kuhu saab oma heade mõtetega projekte saata 21. aprillini. “Tähed särama” on mõeldud kõikidele noortele, kellel on enda ja kaaslaste elu edendamiseks häid ideid, kuid napib raha nende ellu viimiseks. Aastatega on Hansapank selle konkursi raames toetanud noorte häid mõtteid rohkem kui 7 miljoni krooniga.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 43 korda, sh täna 1)