Lühidalt spordist

Topsi mängijad Paikusel. LTK Tops mängijad osalesid Paikusel Pärnu karikasarja kolmandal osavõistlusel. Parima koha tõi koju Heiki Sullakatko, kes saavutas 23. koha.

Mitmevõistlejad jätkasid. Lauamängude mitmevõistlejad pidasid maha maakonna meistrivõistluste kolmanda etapi. Parimaks suutis end võidelda Rein Kirst, kes kogus 38,5 punkti 56-st võimalikust. 2.–3. kohta jäid 34,5 punktiga jagama Gunnar Usin ja Meelis Vaher. Naistest oli parim Siisike Lehtsi, kes 28,5 punktiga oli üldarvestuses 5.–7.

Vesse sai võidu. Korvpalliklubi Vesse võttis võidu Eesti meistrivõistluste II liigas, kui võõrsil alistati Tartu Kalev/Estiko 81 : 68. Vesse on oma alagrupis kahe võidu ja kuue kaotusega kuuendal kohal.

Kärlal selgitati meistrid lauatennises. Tiia Müürisepp ja Veljo Väljakivi tunnistati Kärla valla meistriteks lauatennises. Naiste arvestuses järgnesid Müürisepale Lii Vahter ja Siisike Lehtsi. Meestest said hõbeda Kaljo Väljakivi ja pronksi Aare Lehtsi.

Leisi tüdrukud finaalis. Eesti Koolispordi Liidu 4.–5. klasside rahvastepalli poolfinaalturniirilt sai tüdrukute arvestuses esikoha Leisi KK, kes sellega tagas endale pääsme ka finaalturniirile. Leisile järgnesid Pärnu Koidula gümnaasium ja Rapla Vesiroosi gümnaasium. Kuressaare gümnaasium on neljas ja Orissaare gümnaasium jagas 9.–10. kohta. Poiste arvestuses olid parimad saarlased kolmandaks tulnud Kuressaare Vanalinna kooli õpilased. Kuressaare gümnaasiumi õpilased olid neljandad.

Saarlased olümpiale ei pääsenud. Eesti võrkpallikoondis, mille koosseisus mängisid ka Veiko Lember ja Keith Pupart ei pääsenud Ungaris toimunud valikturniirilt edasi 2008 aasta Pekingi olümpiale. Eesti sai 2 : 3 kaotuse Soomelt ning tulemusega 0 : 3 jäädi alla Ungarile.