Võrkpalli karikavõistlustel algavad play-off’id

Meeste turniiril, kus kahes alagrupis alustas karikasarja üheksa meeskonda, on läbitud eelturniirid ja jõutud play-off-kohtumisteni.

A-rühmas reastusid võistkonnad pärast omavahelisi kohtumisi just eelpool loetletud järjekorras. AlmeAuto/ Pihtla meeskond alistas Vanalinna/ Talsa ja STÜ/ Metra 3 : 2 ning Vanalinna KSK II ja SK Muhu/ Kehte 3 : 0. Vanalinna/ Talsa oli tulemusega 3 : 0 parem nii STÜ/ Metrast, Vanalinna KSK II-st kui ka SK-st Muhu/ Kehte. STÜ/ Metra võitis omakorda Vanalinna KSK II 3 : 1 ja
SK-d Muhu/ Kehte 3 : 2.

B-grupis tuli esimesel kolmel meeskonnal vastu võtta igaühel üks kaotus ja alagrupivõitja selgitamiseks pidi võrdlema paremat geimide suhet. Parema suhtega saavutas esikoha Vanalinna KSK I võistkond, jättes teiseks Aspaasia/ Almerendi ja kolmandaks Spordikooli meeskonna. Neljas koht kuulus Kärla SK võistkonnale. Vanalinna KSK võitis Kärlat 3 : 1 ja Aspaasia/ Almerenti 3 : 0, kuid kaotas Spordikoolile 2 : 3. Aspaasia/ Almerent omakord võitis Spordikooli 3 : 1 ja Kärla SK-d 3 : 0. Spordikool oli tulemusega 3 : 1 parem Kärla SK-st.

Esimeses, eel-play-off ringis üritavad edasipääsu A-rühma 4. ja 5. võistkond: Vanalinna KSK II ja SK Muhu/ Kehte.

Teistes veerandfinaalpaarides on vastamisi AlmeAuto/ Pihtla – Spordikool, Vanalinna/ Talsa – Kärla SK, Vanalinna KSK I – STÜ/ Metra. Aspaasia/ Almerendi meeskonna vastane selgub Vanalinna KSK II – SK Muhu/ Kehte kohtumise tulemuse põhjal. Karikavõistluste veerandfinaalkohtumised mängitakse Kuressaare spordihallis 14., 15., 16. ja 21. detsembril. Meeste poolfinaalid mängitakse 22. detsembril ning 2007. a karikavõitja meeste võrkpallis selgub 23. detsembril toimuvas finaalmängus.