FC Kuressaare alustas hooaega raske võiduga

Eesti jalgpalli meistrivõistluste esiliiga hooaja avakohtumises sai FC Kuressaare Rakveres 1 : 0 võidu Kiviõli Tamme Auto võistkonna üle. Mängu ainsa värava lõi 86. minutil Maikko Mölder (fotol).

Eelmisel hooajal meistriliigast esiliigasse pudenenud FC Kuressaare peatreeneri Jan Važinski sõnul oli mäng küllaltki tasavägine, kus võimalusi oli mõlemal võistkonnal.

Väravani jõudsid siiski saarlased, kui Maikko Mölder neli minutit enne mängu lõppu palli 10 meetri pealt eelmise hooajal teise liiga võitnud ning esiliigasse tõusnud Kiviõli Tamme Auto väravasse lõi.

Treeneri sõnul on hooaja algusele iseloomulik, et meeskonna mängumasin ei lähe kohe korralikult käima ning esimesed mängud on natuke rabedad. “Üritame ikka paremaks saada,” sõnas Jan Važinski.

Esimeses voorus noppisid lisaks Kuressaarele veel võidu Valga Warrior, paide FC Flora ning Tallinna TVMK II meeskonnad.

Järgmises voorus võõrustatakse pühapäeval Rakvere FC Florat.