Lühidalt spordist

JK Sörve mängijat esitleti professorina …

JK Sörve mängijat esitleti professorina

Priit Reiska, kes mängib jalgpalli JK Sörve koosseisus, kuulus nende uute professorite hulka, keda Tallinna Ülikooli rektor Rein Raud esitles eelmisel nädalal ülikooli aulas toimunud aktusel.

Rektor tutvustas aasta jooksul professoriteks valituid ning andis neile üle TLÜ professorisallid. Professor Priit Reiska kuulub Tallinna ülikooli matemaatika ja loodusteaduste instituuti ning on varem olnud sama ülikooli kasvatusteaduste dekaan.

Kruusmägi Hispaanias hõbelaevastikus

Esimest aastat Laser klassis purjetav Kaarel Kruusmägi lõpetas Mallorcal toimunud maineka 39. Princess Sofia Trophy regati hõbelaevastikus 84. kohaga (kohad sõitudes: 42., 42., 46., 32., 41., 47., 23., 13.), olles neljandal kohal seitsme võistelnud eestlase seas.

Eestlaste jaoks oli see üks kahest Laser klassi olümpiapääsme omaniku otsustavast regatist. Eestlastest oli parim üldkokkuvõttes 17ndana lõpetanud Deniss Karpak.

Virgo Arge rahvasprindis teine

Rapla kardirajal ööpimeduses toimunud rahvasprindi võistlustel sai saarlane Virgo Arge 4WD klassis teise koha. Reede õhtul Rapla kardirajal peetud kihutamine oli teine öine sprindivõistlus harrastussportlastele. Kuigi rahvasprindil osalemiseks esitas sooviavalduse üle 140 võistleja, pääses rajale 120 sõitjat.

U-17 poisid kaotasid Florale

FC Kuressaare U-17 eliitliigas mängivad noormehed kaotasid koduväljakul uue sarja teises voorus FC Flora võistkonnale 0 : 4. Saaremaa klubi esindajad hoiavad pärast teist vooru tabelis 12 võistkonna seas kaheksandat kohta.

Noorpurjetajad võistlesid Itaalias

Saaremaa Merispordi Seltsi (SMS) Optimist klassis purjetajad lõpetasid Itaalias toimunud Garda Meeting võistluse. Nooremate seas oli Martin Õunap 26. Arvesse läinud sõitude kohad olid 13., 12., 15. ja 24. Kokku osales 156 võistlejat.

Vanemas klassis oli koguni 819 osavõtjat. SMS purjetajatest oli parim Kristo Õunap, kes lõpetas 273. kohaga (47., 51., 44., 52., 68., 58.). Hardo Niit sai 453. koha (110., 66., 63., 70., 58., 131.).