Water Ser alustas Kuressaare vee- ja kanalisatsioonitööde projekteerimist (1)

Water Ser alustas eelmisel nädalal AS-iga Kuressaare Veevärk sõlmitud lepingu raames projekteerimistöödega Kuressaare linna vee- ja kanalisatsioonitorustike ehitamiseks ja renoveerimiseks.

“Loodame alustada ehitustöödega mais ning lõpetada tööd ennetähtaegselt juba järgmise aasta mais,” ütles Water Ser Lääne-Eesti juht Argo Auväärt ettevõtte teates.

Tööde maksumus on ligikaudu 38 miljonit krooni. Projekti rahastavad AS Kuressaare Veevärk, SA Keskkonnainvesteeringute Keskus ja Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfond.

Water Seril on hetkel Saare- ja Läänemaal käsil veel mitmed suuremad ning väiksemad projektid, teiste seas näiteks Matsalu vee- ja kanalisatsioonisüsteemi rajamine kogumaksumusega 212 miljonit krooni.
“Osaleme hetkel paljudel piirkonnas korraldatud hangetel oma heade pakkumistega – oleme tuleviku suhtes üsna optimistlikud,” lisas Auväärt.

AS Water Ser on 1991. aastal loodud firma, mille peamisteks tegevusaladeks on vee-, kanalisatsiooni- ja gaasitorustike ehitus. OÜ Water Ser Lääne-Eesti on ettevõtte äriüksus, mis tegutseb Lääne-Eestis juba viiendat aastat.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 54 korda, sh täna 1)