SEES-i juhatajaks pürib neli inimest

Eilse seisuga oli Saaremaa ettevõtluse edendamise sihtasutuse (SEES) juhataja ametikohale sooviavalduse esitanud juba neli inimest. Saare maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna juhataja kt ja SEES-i nõukogu esimees Mika Männik ütles Oma Saarele, et sooviavalduste suur arv oli ka talle meeldivaks üllatuseks.

“Veebruaris, kui me sihtasutusele uut juhatajat üksnes maakonna ajalehtedes ilmunud kuulutuste kaudu otsisime, laekus meile vaid üks avaldus,” rääkis ta. “Seekord aga hakkasime sobivaid kandidaate otsima ka CV-online kaudu ja juba tänase seisuga (vestlus toimus eile, 24. märtsil – toim) oli oma kandideerimise soovist teada andnud neli isikut.”
Mika Männiku sõnul on kõik neli kandidaati SEES-i juhataja ametikohale oma alalise elukohana nimetatud Saare maakonda.

Konkurss SEES-i uue juhataja leidmiseks kestab kuni 9. aprillini. “11. aprilliks peaksid SEES-i nõukogu liikmed kandidaatide kohta oma arvamused välja ütlema,” lausus Männik, “ja ma ise loodan, et aprillikuu viimasel täisnädalal jõuab nõukogu nii kaugele, et sihtasutusele uue juhataja määrab.”

Varem on Mika Männik öelnud, et SEES-i nõukogu liikmed soovivad leida ettevõtte juhataja ametikohale sellise isiku, kes suudaks sihtasutuse muuta kogu maakonda haaravaks arengumootoriks.

Sealjuures tõi ta võrdluseks Lääne maakonna, kus juba alates 2003. aastast tegutseb väga edukalt Läänemaa arenduskeskus.

Peale Mika Männiku kuuluvad SEES-i nõukogusse Kuressaare abilinnapea Kalle Koov, Kaarma vallavanem Ülo Vevers, Orissaare vallavanem Raimu Aardam, OÜ Enerpoint Saare juhataja Erik Keerberg ja Saare maavanema nõunik Anu Vares.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 11 korda, sh täna 1)