Lümanda vallavanem paneb ameti maha (18)

Lümanda vallavanem paneb ameti maha

 

Eile andis lahkumisavalduse Lümanda vallavanem Toivo Vaik (fotol), kes lahkub töölt 11. aprillil. Toivo Vaigu, kes on ühtlasi ka Kärla vallavolikogu esimees, sõnul oli põhjuseid ametist lahkumiseks vaid üks. “Tunnen, et vajan mingit vaheldust, sest töötan omavalitsussüsteemis juba 12. aastat,” ütles Vaik Oma Saarele“On olnud huvitav ja põnev aeg, samas ka hea võimalus ennast arendada.” Toivo Vaik kinnitas, et lahkumisotsus ei tulnud hetke ajel, vaid oli kaalumisel juba pikemat aega.

“Lahkumise mõte ei ole tulnud üleöö, olen otsinud võimalusi, kuhu edasi minna, juba mõnda aega,” rääkis Vaik, kelle sõnul sai otsustavaks talle tehtud pakkumine hoopis teisest eluvaldkonnast, mis annab end võimaluse proovile panna.

“Olen selliseks elumuutuseks valmis,” ütles Vaik.

Praegu veel vallavanema ametit pidav mees on enda kinnitusel lahkumise volikogu esimehega läbi arutanud ning loodab, et Lümanda vald leiab oma tublide ja aktiivsete elanike seast endale uue juhi lähiajal. Vaik kinnitas, et kui vajatakse, siis võib ta maakonda hõlmavate protsesside juures oma kogemustega alati appi tulla.

Pärast vallavanema kohalt lahkumist asub Toivo Vaik tööle ajalehe Oma Saar toimetuses.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 88 korda, sh täna 1)