Põhja- ja Lääne-Saaremaa valmistuvad trassitöödeks

Kuressaare Veevärk kuulutas välja Põhja- ja Lääne-Saaremaa valdade torustikuprojekti ehitushanke, mille raames rajatakse või uuendatakse ligi 7800 m veetorustikku ja 9108 m kanalisatsioonitrasse.

Lümanda, Pihtla, Kihelkonna, Mustjala, Leisi valla vee- ja kanalisatsioonirajatiste projekteerimis-ehitustöövõtt koosneb viiest osast ja tellija plaanib sõlmida viis hankelepingut. Pakkumised avatakse 13. juunil, tööde kestuseks on kavandatud kokku 270 päeva.

Lümanda külas rekonstrueeritakse ja ehitatakse kokku 1564 m veetorustikku ja 1562 m kanalisatsioonitrassi, samuti puurkaev-pumpla ja kaks reoveepumplat.

Kõljala ja Kaali külas rekonstrueeritakse ja ehitatakse kokku 2671 m veetorusid ja 2651 m kanalisatsiooni, lisaks rekonstrueeritakse puurkaev-pumplad ja ehitatakse kaks reoveepumplat.

Kihelkonna alevikus näeb hange ette ehitada-rekonstrueerida 699 m veetorustikku ja 3094 m kanalisatsiooni. Samas rekonstrueeritakse ka reoveepumpla.

Mustjala külas ehitatakse ja rekonstrueeritakse 214 m veetrassi ja 987 m kanalisatsioonitorustikke, lisaks ehitatakse puurkaev-pumpla ja kolm reoveepumplat.

Leisi vallas näeb hange ette trassitöid Leisi alevikus ning Pärsama ja Karja külas. Leisi alevikus rekonstrueeritakse 572 m veetorustikke ja 174 m reoveetorustikke, samuti puurkaev-pumpla ja reoveepumpla. Pärsamal rekonstrueeritakse 383 m reoveetorustikku ja reoveepumpla. Karjas rekonstrueeritakse 1086 m veetorustikke ja 257 m kanalisatsioonitorustikku, samuti puurkaev-pumpla ja reoveepumpla.

Ühtekuuluvusfondist rahastava maakondliku torustikuprojekti raames on praegu pooleli veel kolm hanget. Märtsi lõpus kuulutas Kuressaare Veevärk välja Orissaare, Muhu ja Pöide valla hanke, lähiajal peaks selguma Kaarma valla hanke võitja ning Kuressaares linnas algavad lähiajal juba trassitööd.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 36 korda, sh täna 1)