Saarepiiga 2007 heategevusüritusega toetatakse eralasteaeda

Saarepiiga 2007 heategevuslik noorteüritus toimub 10. mail klubis Diva. Üritusest saadava tuluga toetatakse tänavu Kuressaare Kesklinna eralasteaeda.

Kontserdil astuvad üles kodumaised staarid: Eesti esimene superstaar Birgit Õigemeel ja tema bänd esinevad koos Saaremaa noorte artistidega.
“Heategevusürituse eesmärk on teadvustada eralasteaedade vajalikkust tänases Saaremaa pealinnas ja ühtlasi tänada kõiki tublisid lasteaiaõpetajaid nende töö eest,” ütles ürituse üks korraldajatest Liis Ojasaar, lisades, et kontserdipiletitest saadava tulu ja annetustena kogutud raha investeeritakse lasteaia õpikeskkonna parandamisse.

Kesklinna eralasteaed valiti põhjusel, et just selle lasteaiaga on saarepiigadel väga tihe koostöö olnud. “Nimelt on Kesklinna eralasteaed alati lahkelt pakkunud oma peeglisaali tantsu- ja liikumisnumbrite lihvimiseks enne Saarepiiga valimisi,” ütles Ojasaar Oma Saarele.

“Meeleoluka ürituse publikuks on seegi kord oodatud kõik linna toimetulekuklasside õpilased ja nende õpetajad, kellele olid mõeldud möödunud kevadised heategevusüritused,” ütles Ojasaar, täpsustades, et loomulikult on heategevusüritusele teretulnud kõik maakonna lapsed ja noorukid.

Ürituse korraldajad on Saarepiiga peakorraldaja Liis Ojasaar, Saarepiiga 2007 Liina Oolup ning Diva juhataja Andres Altrof.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 46 korda, sh täna 1)