Lastekaitse ühingu trükis alkoholiprobleemidest tuleb sügisel

Kuressaare lastekaitse ühingu plaan välja anda trükis alkoholitarvitamise valusatest kogemustest, on lükkunud seni laekunud kogemuste vähesuse tõttu sügisesse.

Kuressaare linnavalitsuse lastekaitsespetsialist Helle Kahm ütles, et 1. maiks saadi alla kümne kirjutise, mis on trükise väljaandmiseks ebapiisav. “Otsustasime tähtaega pikendada ja kavatseme trükise välja anda septembris, kui toimub järjekordne sõltuvuse teemaline konverents,” ütles Kahm. Uus kirjutiste tähtaeg on 1. august.

Lastekaitse ühing ootab kaastöid kõikidelt, kes leiavad endas jõudu kirja panna oma isiklikke kogemusi, mis on läbi elatud lähtuvalt kas isiklikest või pereliikmete alkoholiprobleemidest. “Inimesed võiksid meile kirjutada, kuidas elada alkoholiprobleemiga, ning kui teatakse, kuidas sellest murest vabaneda, peaks sellegi kirja panema,” rääkis Kahm, rõhutades, et kirjutised võivad olla anonüümsed.

Lastekaitsespetsialist mainis, et trükis on mõeldud kooliõpilastele õppevahendiks, et teiste inimeste ebameeldivad kogemused aitaksid noortel edaspidi õigel ja valel vahet teha. “Nii kasvab noortes ka suutlikkus aru saada neist inimestest, keda kõik hukka mõistavad,” lisas Kahm.
Kuressaare lastekaitse ühing ootab kirjutisi 1. augustiks meiliaadressil lastekaitse@kuressaare.ee või postiaadressil: Komandandi 10B, 93812 Kuressaare, märgusõna “Lugu”.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 30 korda, sh täna 1)