Kaarma valla toruprojekt läheb maksma 19,5 miljonit krooni

Kaarma valla torustikuprojekti hanke võitjateks osutusid OÜ Klotoid, K&H ja Trassid OÜ, kellega lepingud sõlmitakse kahe nädala pärast.

Kaarma valla vee- ja kanalisatsioonirajatiste kolmest osast koosneva projekteerimishanke esimese osa edukaimaks pakkumiseks tunnistati OÜ Klotoid pakkumus 3,16 miljonile kroonile. Hanke esimene osa puudutab Kudjape küla joogi- ja reoveetorustike ehitust ning rekonstrueerimist Prügila ja Kuressaare teel, Kase, Männi, Loo ja Hiie tänaval ning reoveepumpla ehitust. Ehitusajaks on arvestatud 210 päeva.

Hanke teise osa edukaimaks pakkumuseks tunnistati K&H AS-i pakkumus hinnaga 2,27 miljonit krooni. Hanke teine osa käsitleb veetorustike rekonstrueerimist ja ehitust ning kanalisatsioonitorustiku rekonstrueerimist ja ehitust Eikla külas, samuti reoveepumpla rekonstrueerimist. Ehitus peaks valmis saama 210 päevaga.

Kolmas osa puudutab Laheküla külas vee- ja kanalisatsioonitorustike, survekanalisatsioonitorustike ja kahe reoveepumpla ehitust. Ehitusajaks on kavandatud 480 päeva. Hanke võitis Trassid OÜ, kes küsib tööde eest pisut üle 14 miljoni krooni.

Kokku rajatakse Kaarma valla torustikuprojekti raames ligemale seitse kilomeetrit veetorustikku ja kaheksa kilomeetrit kanalisatsiooni-trasse.
Hankele esitas pakkumuse 13 firmat, odavamate pakkumiste kogusumma oli 16,8 miljonit krooni ja kallimate pakkumiste kogusumma 56,7 miljonit krooni.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 34 korda, sh täna 1)