Krimi: Pihtla vallas põles maja

19. mai hommikul kell 6.04 teatati tulekahjust Pihtla vallas Sepa külas, kus põles vana talumaja (mõõtmetega 24×7 m) ja kõrvalhoone (mõõtmetega 11×6 m). “Kui päästjad kohale jõudsid, põlesid hooned lahtise leegiga ning katused olid juba sisse langenud,” teatas Lääne-Eesti päästekeskuse pressiesindaja Viktor Saaremets, lisades, et mõlemad hooned hävisid tules pea täielikult ning püsti jäid vaid söestunud seinad.

Tulekahju kustutati kell 10.21. Inimesed õnnetuses viga ei saanud. Sündmuskohal töötas viis päästeautot ja Saaremaa operatiivkorrapidaja. Tulekahju tekkepõhjus on selgitamisel.

Põles tool ja varastati televiisorid. 18. mai õhtul põles Kuressaares Turu tänaval tool.
17. mail on Kuressaares Garnisoni tänaval asuvast majast varastatud kaks televiisorit ja mitut sorti metalli. Kahju on selgitamisel. Politsei on juhtunu uurimiseks alustanud kriminaalmenetlust.

Kaks autot sõitis teelt välja. 16. mai hommikul kell 9.30 sai politsei teate, et Kuressaare linna sissesõidu ringteel on sõiduauto Opel Vectra sõitnud teelt välja ja rullunud üle katuse. Sündmuskohale läinud politseipatrull tabas sõiduauto juhi, kelleks oli joobnud 32-aastane Aleksander. Politsei alustas väärteomenetlust.

17. mai hommikul kella seitsme ajal sõitis Kaarma vallas Laheküla külas Kuressaare–Kihelkonna–Veere maanteel teelt välja Opel Zafira. Juhtunu asjaolud on alles selgitamisel ning lähiajal võetakse vastu otsus, kas alustatakse menetlust.

***

Nädalavahetusel registreeriti politseis 19 väärtegu, neist 13 liiklusseaduse rikkumist. 19 seaduserikkuja hulgas oli üks purjus sõidukijuht ja üks kiiruseületaja. Kainenema toimetati kaheksa inimest.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 29 korda, sh täna 1)