Krimi: Securitase patrull pidas kinni arvatava sissetungija (2)

Eile varahommikul kell 6.30 sai Securitase juhtimiskeskus sissetungi häire Kuressaares asuvast toitlustusasutusest.

“Objekti kontrollima sõites jalutas patrullile vastu alkoholijoobe tunnustega meesterahvas, kes kandis endaga kaasas kahte mahlapakki,” teatas Securitas Eesti AS Kuressaare osakonna assistent Hanna Vanem, kelle sõnul märkas kohapeale jõudnud patrull toitlustusasutuse territooriumil maas vedelemas mahla- ja sigaretipakke.

“Lähemal vaatlusel selgus, et objektile oli sisse tungitud,” märkis Vanem. Sissetungist teavitati kohe objekti kontaktisikut ja politseid ning hakati ümbruskonnast otsima eelnevalt vastu jalutanud mahlapakkidega noormeest. Kõrval asuvast parklast jäi turvameestele silma sõiduauto, mille kõrval vedelesid mahlapakid.

Securitase patrull koos politseiga asus autot kontrollima, kuna kontaktisik tundis ära oma kaubad, siis toimetati autos viibinud seltskond isikute tuvastamiseks politseisse.

“Hetk hiljem peeti kinni ka meesterahvas, kes häirele sõitvale patrullile oli vastu jalutanud,” ütles Vanem, kelle sõnul anti isik üle politseile.

Valjalast varastati kütust 22. mail varastati Valjala alevikust kütust. Kahju on selgitamisel. Politsei on juhtunu uurimiseks alustanud kriminaalmenetlust.

* * *
22. mail registreeriti politseis 16 väärtegu, neist 14 olid liiklusseaduse rikkumised. 16 seaduserikkuja hulgas oli kolm juhtimisõiguseta juhti.
Uudistetoimetus

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 32 korda, sh täna 1)