Krimi: Purjus juht sõitis puruks koolimaja piirdeaia

25. mai öösel sõitis politseipatrulli eest põgenev auto läbi Saaremaa ühisgümnaasiumi piirdeaia.

Pühapäeva öösel kella kahe ajal tabas politseipatrull Kuressaares Hariduse tänaval tagaajamise käigus Ford Scorpio, mille rooli keeras purjus Toomek. Juht oli eelnevalt kihutanud üle kõikidest ristmikest, mis ette jäid, ning viimaks lõhkus ta ka Saaremaa ühisgümnaasiumi piirdeaia. Noormees saadi kätte ja toimetati Kuressaare politseijaoskonda.

Politsei ja piirivalve tegid narkoreidi. Reedel kontrollis politsei ja piirivalve ühispatrull baare ja Kuressaare populaarseid parklaid, kus noored armastavad õhtuti koguneda. Kuressaare politseijaoskonna vanemkomissari Aare Alliku sõnul seaduserikkumisi ei avastatud.

Restoranist varastati mahla ja suitsu. 23. mail varastati Kuressaares Kaevu tänaval asuvast restoranist mahlapakke ja tubakatooteid. Kahju on selgitamisel. Politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust.

Orissaares põles prügikast ja Kuressaares roohunnik. 25. mai päeval põles Kuressaares Paju tänaval roohunnik mõõtmetega 3×10 m ning sama päeva õhtul põles Orissaares Kuivastu maanteel prügikast.

* * *
Nädalavahetusel registreeriti politseis 33 väärtegu, neist 24 liiklusseaduse rikkumist. Seaduserikkujate hulgas oli kaks juhtimisõiguseta juhti, üks kiiruseületaja ja kolm alkoholijoobes juhti.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 31 korda, sh täna 1)