Tänavusel sambafestivalil sada osalejat

Eile algasid Kuressaare gümnaasiumis tänavuse sambafestivali tantsutrennid, millest võttis eilse seisuga osa sada tantsuhuvilist noort.

Sambafestivali korraldaja Ingrid Kurgjärve sõnul on tantsugruppides veel ruumi ning nendega saab liituda ka täna ja homme.

Sada osalejat on vähem kui varasematel aastatel, eelnevalt oodati peole kahtsadat tantsijat. Korraldaja loodab, et festivaliga ühineb veel noori, kes nädalavahetuse tantsu- ja laulupeost väsinuna eile kohale ei jõudnud.

Praeguse seisuga on festivalist osavõtjatest veerand saarlased ning sajast osalejast vaid üks on noormees.

Eilsed tantsutrennid kulgesid üksjagu töiselt ning korraldaja sõnul ongi terve laager pigem väga töine. Juba pärast esimesi trenne olid mõned osalejad väga väsinud.

Sambafestivali kahel esimesel päeval päeval õpitakse bailatinot, show-jazzi ja cheerleaderit, järgmistel päevadel keskendutakse street-jazzile, contemporary jazzile ja teatritantsule. Festivalil õpitud tantse saavad kõik huvilised näha neljapäeva õhtul kultuurikeskuses toimuval suurel tantsuetendusel. Sambafestivali rongkäik leiab aset reedel. See algab kell 12 Spa Hotel Meri juurest ja liigub kesklinna.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 9 korda, sh täna 1)