Jalgpallimeistrivõistlustel uus liider

Saare maakonna jalgpallimeistrivõistluste 4. voorus kohtusid omavahel Leisi JK ja Kaarma VC. Üllatuseks oli mängu üleviimine Leisi staadionilt Oitmele, Õlletoobri mänguväljakule.

Kui Orissaare mänguväljakut kaunistab igipõline tamm, siis Oitme väljakut suur kivimürakas. Mäng kulges võrdsete heitluses keskväljal, rünnak ja kaitse olid selgelt paremad Kaarma meeskonnal ning see mängu lõpptulemuses ka selgelt kajastus. Leisi JK, kes mängis mõnevõrra nõrgendatud koosseisus, pidi tunnistama vastase 2 : 7 paremust.

Teises mängus olid vastamisi “naabrid” – Torgu ja Salme SK meeskond. Turniiri võimsalt alustanud Torgu on mõnevõrra tagasi andnud, eelmises voorus viigistati Kaarma VC meeskonnaga 0 : 0, nüüd tuli neil tunnistada Salme SK paremust 1 : 3. Selle võiduga tõusis Salme turniiritabelis Torgust ette.

Vooru kolmas mäng andis turniiritabelisse uue liidri. Jalka Baar alistas Nasva staadionil Orissaare meeskonna 2 : 1. Võiduväravat aga ei löönud mitte Jalka Baar, vaid hoopiski Orissaare ning seda kolm minutit enne mängu lõppu ja oma väravasse.
Väravalööjate edetabelis tõusis liidriks Andre Anis Salme SK-st, kellel kokku 6 tabamust.

Nelja vooru järel on tabeliseis küllaltki pingeline ning seni peetud mängud näitavad, et võitjat ette arvata on väga keeruline. Esimesest ringist on pidada veel üks voor (toimub ajavahemikus 9.–19. juuni ning omavahel kohtuvad Salme SK – Kaarma VC; Torgu – Orissaare; Jalka Baar – Leisi JK) ning pärast seda võib teha vahekokkuvõtte meistrivõistlustest.

Andre Käen

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 26 korda, sh täna 1)