Piiri tänava remont algab ülehomme (3)

Kuressaare Piiri tänava rekonstrueerimine, mis linnavalitsuse kuu aja taguse teate järgi pidanuks juba homseks lõppema, algab ülehomme. Tööde teostaja sõnul saab tänav korda augusti keskpaigaks.

Kuressaare linnavalitsus korraldas Piiri tänava rekonstrueerimiseks lihtmenetlusel läbirääkimistega riigihanke maikuu keskpaigas, milles osales kuus firmat. Kuu aega hiljem kinnitati läbirääkimiste tulemused, mille järgi tunnistati edukaks AS Teede REV-2 pakkumine hinnaga 1,3 miljonit krooni.

Samas teatati, et 15. juuliks on Piiri tänav rekonstrueeritud.
Kuressaare linnainsener Madis Pihel tunnistas, et rekonstrueerimine on veninud. “Tänaseks on leping sõlmitud ja asi läheb töösse,” kinnitas ta. Tööde algusaeg erineb esialgu teatatust seetõttu, et hankes toodud aeg muudeti ümber. Tööde iseloom ning hind jäid samaks.

AS-i Teede REV-2 projektijuht Heino Väli ütles, et Piiri tänaval hakatakse toimetama neljapäeval, kui alustatakse teekatte freesimisega. Rekonstrueeritakse sõidutee osa, vajadusel tõstetakse või langetatakse ka kanalisatsiooni ja vee kaevusid. Rekonstrueeritud tee äärde jäävad teepeenrad, kõnniteid ei tehta.

Heino Väli arvas eile, et ettenähtud töid peaks saama teha tänaval toimuva liiklusega paralleelselt ning tõenäoliselt ei tohiks olla vajadust tänava sulgemiseks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 42 korda, sh täna 1)