Vastukaja

“Riik kavandab hanget Ruhnule laeva ehitamiseks”

Oma Saar 14. juuli 

AS Saaremaa Laevakompanii (SLK) teatel eksitab Saare maavalitsuse ametnik Mika Männik teadlikult avalikkust, et juhtida tähelepanu eemale maavalitsuse ebakompetentsetelt otsustelt, mis on tekitanud kaose Ruhnu ja mandri-Eesti transpordikorralduses.

SLK ja Saare maavalitsuse vahel on pooleli kohtuvaidlus nn Ruhnu liinilepingute lõpetamise küsimuses, kus vaidlustajaks on just SLK. Kohtuvaidluse ajal ei pea laevakompanii eetiliseks ajakirjanduse vahendusel hakata ühekaupa ümber lükkama maavalitsuse valeväiteid Ruhnu laevaliikluse katkemise teemal, kuna see võib paista inetu katsena kohut õigusemõistmisel mõjutada.

Ilmekas näide faktide moonutamisest maavalitsuse poolt on seik, et mitte SLK ei öelnud ühepoolselt lepingut üles, nagu maavalitsus toonitab, vaid seda tegi maavalitsus ise keset läbirääkimiste protsessi. SLK mõistis maavalitsuse poolt lepingute ülesütlemisel selgelt, et riigiasutuse sellise käitumisega on tugevalt pärsitud ruhnlaste elu-olu käesoleva aasta suvel.

Saare maavalitsus seda arvatavasti ei adunud, kuna muuhulgas esitatud süüdimatu väide poole aastaga ehitatavast uuest laevast näitab, et puudub igasugune aimdus laevaehitusest ja transpordi korraldamisest laiemalt.
Saare maavalitsuse poolt toimus nn Ruhnu liinilepingute ülesütlemine ühepoolselt Saare maavanema 19. märtsi 2009. a korraldusega nr 231.

AS Saaremaa Laevakompanii


“Botswana välisministrit hämmastas tasuta internet”

Oma Saar 14.juuli
Internetikommentaar

ppp
No pagan, kes teab täpsemalt kuidas see internet meil ikka tasuta on, siiani maksan iga kuu Elionile, seega maksta enam hästi ei tahaks.
Näed, sa, nagu kirjutisest selgub et muidu antakse, ole vaid mees ja küsi õigest kohast.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 29 korda, sh täna 1)