Kihutajad käisid öösel Kõrkküla poes vargil

Uurimine on kindlaks teinud, et juuli alguses politsei eest autoga põgenenud purjus alaealiste kärakalaadung oli pärit Kärla vallas Kõrkkülas tegutsevast kauplusest ning kahele noormehele on esitatud antud kuriteos ka kahtlustus.

“Seoses Kärla valla kaupluses toimunud vargusega on esitatud kahele alaealisele noormehele kahtlustus varguses, mis on toime pandud grupi poolt ja sissetungimisega,” kinnitas riigiprokuratuuri avalike suhete talituse juhataja Gerrit Mäesalu. 

Süüdimõistmise korral võib noormehi oodata rahaline karistus või kuni viieaastane vangistus.
Tegemist on samade noormeestega, kelle politsei 8. juuli hommikul Kuressaares pärast suurt tagaajamist tabas. Isa tagant salaja võetud autoga varastati Kärla vallas kauplusest õlut ning kahel korral ka Kuressaare tanklatest bensiini.

Politsei tabas kihutajad Kuressaares Talve tänava piirkonnas, neile anti peatumismärguanne, millele juht ei reageerinud ning alustas hullumeelset põgenemist. Pärast ligi 10 minutit kestnud tagaajamist lõppeski alaealiste öine seiklus elumaja aiaposti otsas. Roolis olnud alkoholijoobes nooruk sai peatumismärguande eiramise ja varalise kahjuga liiklusõnnetuse tekitamise eest karistuseks 20 ööpäeva aresti.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 46 korda, sh täna 1)