Oma Saare tellimine tõi muruniiduki ja trimmeri

Oma Saare tellimine tõi muruniiduki ja trimmeri

ÕNNELIK VÕITJA: Veljo Saarel oli lehte tellides tunne, et tema selle trimmeri võidab.

Esmaspäeval selgusid kaks õnnelikku Oma Saare tellijat, kes sel suvel niidavad oma muru kampaaniakorras võidetud trimmeri ja muruniidukiga. Husqvarna muruniiduki ja trimmeri pani auhinnaks välja Electrumi ärimajas tegutsev Tehnikapood Tempore.

Trimmeri võitis Veljo Saar Kaarma vallast ning uue muruniiduki omanik on Kaie Bürger Kärla vallast.
“Vormistasin tellimuse raadio Kadi perepäeval,” rääkis vastne trimmeriomanik Veljo Saar.
“Ta kohe ütles, et mul on tunne, et ma võidan,” muigas mehega koos kauplusesse trimmeri järele tulnud Annika.

“Ajalehega olen siiani igati rahul,” ütles Saar, kes oli võidetud trimmeri üle väga õnnelik, sest koduhoovi lillepeenarde ümbruse ilusaks tegemiseks sellest täiesti piisab. Veel rõõmsamaks tegi mehe meele see, et kunagi varem tal loosiõnne olnud ei ole.
Oma võidust kuulis ta tuttavate kaudu. “Naise sõbranna helistas,” ütles mees, kes uudist kuuldes kohe ise toimetusse kohale tuli ning auhinna samal päeval koju viis.

Muruniiduki võitja Kaie Bürger vormistas oma lehetellimuse eelmisel kuul ning auhinnakampaania oli ta sootuks unustanud.
“Tõnis Kipper helistas mulle raadiost ja ma olin ikka väga üllatunud ja rõõmus,” ütles Kaie Bürger, kellele oli see samuti esimene võit.

“Fortuuna õnnistas mind, sest tellisin lehe esmakordselt,” rõõmustas võitja, kelle sõnul on muruniidukit majapidamisse vaja ning auhinnale läheb ta täna järele.
Loosimises osalesid kõik Oma Saare tellijad, kellel on kehtiv otsekorraldusleping või kelle lehetellimus jätkus veel vähemalt kolm kuud peale 17. juulit.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 91 korda, sh täna 1)