Kaks eestlast Saaremaa Openi poolfinaalis

POOLFINAALIS: Axel Michon mängib täna poolfinaalis Künnapiga.

Eile jätkusid veerandfinaalmängud Saaremaa Open’il. Mõlemale Eesti tennisistile Jürgen Zopp’ile kui ka Mait Künnapile lõppesid kohtumised edukalt. Mait Künnap suutis kahes setis alistada rootslase Markus Erikssoni seisuga 6 : 3, 6 : 4. Jürgen Zopp oli parem taanlasest Thomas Kromannist, võites samuti kindlalt kahes setis 6 : 3, 6 : 3.

Veerandfinaalkohtumine prantslase Rufin Guillaume ja Timo Niemineni vahel kujunes samuti suhteliselt ühekülgseks – võitjaks osutus prantslane tulemusega 6 : 1, 6 : 0.

Viimases veerandfinaalkohtumises alistas samuti prantsuse noor tulevikutäht Axel Michon kolmes setis endise maailma juunioride esireketi Vladimir Ignatiku seisuga 2 : 6, 6 : 4, 6 : 3.
Möödunud aasta Saaremaa Openi võitja Jaak Põldma oli sunnitud vigastustuse tõttu loobuma juba avaringis seisul 1 : 6, 1 : 2 valgevenelase Dmitri Zhyrmonti vastu.

Tänased poolfinaalmängud algavad Kuressaare tennisekeskuses kell 10. Esimesena alustavad Künnap/Michon ja sellele mängule järgneb teine poolfinaal Zopp/Rufin.