Lühidalt spordist

Linda Treiel finaalis
Serbias Novi Sadis toimuvatel alla 20-aastaste Euroopa kergejõustiku meistrivõistlustel põlvevigastuse tõttu seitsmevõistlusest loobunud Linda Treiel jõudis kuulitõukes finaali. Saarlanna tõukas esimese katsega 13.07, teise katsega 13.92 ja kolmandaga 13.96 ning pääses kvalifikatsioonist edasi kokkuvõttes 11.–12. tulemusega. Kvalifikatsiooni parima tulemuse 16.46 tõukas sakslane Sophie Kleeberg.
Finaal algas meie aja järgi kell 19.

Rattakrossi Eesti meistrivõistlused
Pühapäeval lõppesid Tihemetsas Eesti meistrivõistlused maastikurattakrossis, kus osalesid ka Saaremaa jalgrattaklubi Viiking ratturid.

M14 vanuseklassis, kus võistlejatel tuli läbida 14 kilomeetrit, sai Karl-Patrick Lauk 11. koha, Steven Kalf 19. koha ja Hans Olavi Vaher 24. koha. M16 vanuseklassis sõitis Mihkel Räim 20-kilomeetrisel distantsil välja 4. koha. Endrik Puntso oli 23. M18 vanuseklassis sai Jörgen Matt 25 kilomeetri pikkusel sõidul 10. koha.

Meeste eliidis saavutas Indrek Rannama 7. koha ja Riko Räim 8. koha. Margus Magus pedaalis U23 arvestuses 11. kohale

viiking.saaremaavelotuur.ee

Saarevutt 2009 võitis ROOP
19. juulil toimus Nasva staadionil 3. jalgpalliturniir Saarevutt 2009, kus tiitli suutis võita meeskond nimega ROOP. Põnevas esikohta otsustavas mängus alistati meeskond nimega D.P.D. Eesti 2 : 1.
Tugevale vihmasajule vaatamata osales jalgpalliturniiril Saarevutt 2009 seitse meeskonda, viis täiskasvanute arvestuses ning kaks noorte arvestuses.

Turniiri käigus kohtusid kõik meeskonnad omavahel ning võitja selgus turniirisüsteemis.
Meeskonnas nimega ROOP mängisid: Mikko Undrest, Ott Torn, Sven Õispuu, Andre Anis, Priit Post, Janek Meet, Priit Maksimov, Tarmo Noot, Andro Mänd ja Mart Undrest.

Jalgpall tulekul
Saaremaa 2009 a MV jalgpallis VI vooru kohtumised:
Leisi JK – JK Baar (30. juulil kell 19 Leisi staadionil)
Torgu – Orissaare (29. juulil kell 19 Nasva staadionil)
Salme JK – Kaarma VC (28. juulil kell 19 Salme staadionil)

Tänavakorvpall tulekul
Saaremaa 2009. aasta meistrid tänavakorvpallis selgitatakse välja 25. juulil. Mängud toimuvad Kuressaare spordihoone juures asuvas autoparklas, mängude algus kell 10.

FC Kuressaare naiskond kaotas
Kolmapäeva õhtul Kuressaare linnastaadionil mängitud Meistriliiga X voorus võttis FC Kuressaare naiskond vastu 0 : 7 kaotuse Pärnu JK-lt.

Sörve JK võitis Raplat
Kolmapäeva õhtul Rapla ühisgümnaasiumi staadionil mängitud karikavõistluste 1/64-finaalis võitis Sörve JK ülekaalukalt 12 : 0 kohalikku klubi Rapla JK Atli II.