Kõik polegi halvasti (1)

Kõik polegi halvasti

 

Vaatamata igapäevastele negatiivsetele sõnumitele raskest olukorrast meie majanduses on heameel tänasest lehest lugeda, et Kuressaare spaadel läheb hästi, sest vähemalt praegu jagub külastajaid ning kohe niimoodi, et raske on vaba tuba leida. Vaatamata sellele, et alles hiljuti kumas oht, et nii mõndagi spaad ähvardab hoopistükkis uste sulgemine.

Muidugi ei pruugi nimetatud õnn jääva väärtusega olla, sest juuli lihtsalt on ja ilmselt ka jääb ajaks, mil inimesed armastavad puhata. Kui meenutada, siis alles hiljuti kirjutasime sellest, et lausa peredega koos.

Oma Saar tunneb rõõmu, et kõik ei olegi nii väga halvasti ning kellelgi läheb sellel hirmsal masu ajal hästi. Olgu või vaid veidikeseks ajaks, sest kuidas see vanarahvas ütleski: kes ei tunne rõõmu piskust…

Võib-olla tulebki meil kõigil käia rohkem lahtiste silmade ja positiivse meelega, et üles leida see, mis vähegi hea ja ilus. Sest kui lugeda üleriigilisi päevalehti, kumab neist vastu lausa soov inimestes paanikat tekitada – nii kole ja paha on kõik ja aina hullemaks läheb.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 55 korda, sh täna 1)