JOOKS: Jooksuklubi Sarma kuuenda seeriajooksu 1000 meetri edukamad
Mehed: 1. Ando Õitspuu 2.48,8; 2. Janar Mai 2.50,0; 3. Timo Müür 2.51,9.
Veteranid: 1. Innar Sepp 2.52,6; 2. Ago Kokk 3.05,7; 3. Anti Toplaan 3.11,1.
Noormehed: 1. Mairo Tänav 2.54,0; 2. Kentti Koppel 2.59,8; 3. Harold Vilson 3.21,8.
Naised: 1. Taimi Kangur 3.47,6; 2. Helgi Kuusk 5.02,4.
Neiud: 1. Johanna Toplaan 3.42,0; 2. Hannagret Luks 4.13,2; 3. Mari Kolk 4.37,4.
Järgmine seeriajooks 10 000 m toimub 17. augustil.

PURJELAUD: Teisipäeval Poolas Sopotis alanud Formula purjelaua Euroopa meistrivõistlustel oli John Kaju eilse seisuga juunioride arvestuses 2. kohal, üldarvestuses 31. Urmas Niine oli 49. kohal ja Neeme Truumees 77. kohal. Eile sõite ei toimunud, sest tuult ei olnud piisavalt.

JALGPALL: FC Kuressaare võitis Oru põhikooli staadionil teisipäeval karikavõistluste 1/32 finaalis 3. liigas mängiva FC Kose 8 : 0 (poolaeg 4 :0). Väravatega tegi juba 5. minutil algust Dmitri Skiperski, kes lõi kokku viis väravat. Ühe värava lisasid Endrik Jäger, Martti Pukk ja Urmas Rajaver.

Päev hiljem mängis karikavõistlustel 4. liiga klubi SaareMaa JK aaMeraaS meistriliiga klubi JK Tallinna Kalev vastu ning langes karikasarjast pärast 1 : 3 kaotust välja. Esimene poolaeg lõppes 1 : 0. Teise poolaja alguses lõi Kaarel Raamat 1 : 1 viigivärava, kuid viik püsis kahjuks vaid kakskümmend minutit. Kolmanda Saaremaa võistkonnana mängib karikasarjas Sörve JK kodustaadionil EMÜ SK vastu 19. augustil.

SaareMaa JK aaMeraaS võitis pühapäeval Pärnu kunstmuruväljakul Pärnu WC Guwaldat suure 8 : 0 skooriga. Väravalööjad olid Priit Post 4, Sven Õispuu 3 ja Ott Torn 1 väravaga. See oli SaareMaa JK aaMeraaS üheksas võit debüüthooajal.

Järgmised mängud:
Täna kell 16.30 mängib FC Kuressaare naiskond Tartu JK Tammekaga linnastaadionil.
Laupäeval kell 17 FC Kuressaare – Tallinna FC Flora Kuressaare linnastaadionil.
Pühapäeval kell 14 kohtub Sörve JK Salme staadionil Tartu JK Tammeka II-ga. Kell 17 mängib SaareMaa JK aaMeraaS kunstmurul Rolling Doorsi vastu.