Nael: Kohalik helikopter saadab korda imesid

Riiklik helikopteriamet tahtis paar päeva tagasi keelata perekond Tähtkäpal neile kuuluva helikopteri kasutamise, kuna Tähtkäpad lendasid liialt madalalt. Naela lennundustoimetus uuris asjaolusid ja jõudis selgusele, et Tähtkäppade kopteri näol on tegemist imega.

“Mis ärakeelamine. Uskumatu, et üks tindinuuskija üleüldse sellise idiootse mõtte peale tuleb. See, mis taevas toimub, on suurim ime kui seitse maailma oma kokku,” ründas Kohalik Mees Naela püstolreporterit.
Tema sõnul on majade kohal tiirutav helikopter, mille kõlaritest kostab valjult “Gloria”, teinud õnnelikuks enamiku kohalikke. Külades on tehtud juba korjandus, et vaesuse piiril kõikuv ja näljast hinge vaakuv perekond saaks osta endale süüa ning nii palju kütust, et helikopter tiirutaks taevas 24/7.

Milles peitub siis helkivate litritega kaunistatud kopteri fenomen? Kohaliku Mehe sõnul on helikopterist kostval mitmehäälsel laulul suurem maagiline mõju kui Harry Potteril ja Sai Babal kokku. “Kõik muutus, tõesti kõik muutus,” rääkis Kohalik Mees hardal häälevärinal telefoni, taustaks õnnepisarate langemine määrdunud kummikutele.

“Minu isa, kes juba sellest ajast saadik, kui Noa oma laevaga Mõntu sadamas randus, ei ole sõnagi rääkinud ega voodist tõusnud, kargas voodist püsti ja jooksis nagu hull ümber maja,” kirjeldas Kohalik Mees toimunut.

Kohaliku mehe mainitud imesid kinnitas ka sama kandi sugu-uurija ja ärimees Kaljo V. Nire-Märgjärv. “Mul valmisid aias õunad pärast kopteri ülelendu momentaalselt,” ahhetas Nire-Märgjärv, lisades, et puuga on nüüdsest selline vigur, et kui õunad ära korjad, kasvavad kohe asemele ploomid, seejärel tomatid ja järgmisena loodab ta puu otsast korjata kimpude viisi kõige paremaid sardelle.

Seni peamiselt kohalike elanike ja üldsuse põlguse all olnud perekond Tähtkäpp ütles, et lõpuks ometi suutsid nad tõestada, et nad ei ole sellised, millise pildi on neist maalinud kurjad ajakirjanikud.

“Me oleme alati tahtnud kõige paremat. Nii endale kui ka teistele,” vahendas perekonna sõnu nende pressiesindaja Genka Tuul. Pressiesindaja sõnul on see kõik Väljamaalt soetatud ja oma kätega remonditud helikopteri imetegude jadas alles algus. “Lähitulevikus kavatseme hakata inimestele pakkuma võimalust sõita kõrgele. Seda loomulikult väikese tasu eest,” edastas Genka Tuul perekonna sõnu. “Ikka sinna kõige kõrgematesse ja vägevamatesse sfääridesse.”

Naela käsutuses oleva info alusel on Tähtkäppadel sõlmitud leping regulaarreisideks T. Isaga.
Milles on kopteri fenomen, seda uuris Nael seks tarbeks kokku tulnud konsiiliumilt. “Kindlasti kõlaritest kostev hele naisehääl, see võib teha imesid,” kinnitas kohalik möirapull ja asjamees T. Ka Sanova. Samas pidas eluaegne skeptik Tiit Tõrkmeel kogu tsirkust vaid petukaubaks ning pakkus, et lolliks tehtud inimesed viiakse kõrguste asemel hoopis Linnusitamaale, kust nad peavad siis ise tagasi ujuma.

Tuntud hävituslendur, rendžumängija ning kõikide imede patendi omanik professor Kosmos pidi tunnistama, et ka tema oli imedest kuuldes justkui pimedusega löödud. Seda senikaua, kuni Tähtkäppade helikopter tema majast üle lendas. “Ma olen õnnelik,” sosistas ta silmi pööritades enda kõrval istunud Tiidu Survele kõrva.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 42 korda, sh täna 1)