Selgusid parimad golfarid

Kaks päeva kestnud võistlusel selgitasid peagi ka juriidiliselt ühinevad Saare Golf Klubi ja Saaremaa Golfiklubi meistrid meeste, naiste ja juunioride kategoorias.

Teist korda toimunud meistrivõistlused möödusid saaremaiselt keerulistes ilmastikuoludes, võideldes vihma ja tuulega,
Pingelises löögimängu võistluses oli meestest sel aastal võidukas ka eelmisel aastal esikoha saavutanud Jüri Tiitus (89 ja 100 lööki), talle järgnes kuus lööki kehvema tulemusega Priit Post (91; 104). Kolmanda koha sai Siim Auväärt (97; 100).

Naistest tuli samuti juba teist aastat kindlalt võitjaks Ingrid Hinn (98; 109). Teiseks tuli Katrin Tiitus (108; 112) ja kolmandaks Riina Auväärt (107; 118).
Juuniorid võistlesid kolmes kategoorias. Noormeestest võitis 18-raja võistluse Tanel Tõru, talle järgnesid Karl Aru ja Ott Post.

Sel suvel golfimänguga alustanud noored mehed tegid esimese suurema võistluse üheksal rajal. Võitjaks tuli Martin Halliko, kellele järgnesid Ruuben Liiv ja Patrick Lomp. Neiud võistlesid samuti üheksal rajal, võidutses Heleri Soe, kellele järgnes Eva Haavel.