Õhtulehe ajakirjanik hakkab Kuressaare suhtekorraldajaks (4)

Õhtulehe ajakirjanik hakkab Kuressaare suhtekorraldajaks

 

Linnavalitsuse suhtekorraldajaks saab Kuressaarest pärit Silver Saluri, kes praegu töötab toimetajana Õhtulehe veebitoimetuses.

“Saaremaa juurtega ja meediatöö kogemusega Silver Saluri on üks neist kandidaatidest, kes soovib oma tuleviku pikemas perspektiivis Saaremaaga siduda,” teatas linnavalitsus Oma Saarele.
Kandidaadilt eeldati kõrgharidust, erialase töö kogemust, suures kollektiivis töötamiseks vajalikke meeskonnatöö- ja suhtlemisoskusi ning häid isikuomadusi.

Konkursil osales 18 kandidaati. Vestlusvooru järel jäi sõelale kolm kandidaati, kellest kahel on olemas kas meedia- või suhtekorraldaja töökogemus.
Linnavalitsuse valikut mõjutas hariduse, töökogemuse, praktilise ülesande täitmise kõrval ka kandidaadi palgasoov, tööle asumise kiirus ja soovitajate hinnang.

Vestlusvooru läbis seitse kandidaati, kellel kõigil on eeldused sellel töökohal praktiliselt läbi lüüa.
“Üllatavalt palju oli ärialase haridusega kandidaate. Mis veel silma hakkas – bakalaureuse haridusega noored otsivad esimest töökohta,” ütles linnapea Urve Tiidus. “Tegelikult teeb kõige rohkem heameelt, et noored soovivad kodusaarele tagasi tulla.”

Suhtekorraldaja peamised tööülesanded on linnavalitsuse kommunikatsioonialane tegevus, linnavalitsuse ja -volikogu töö kajastamine meediakanalites, suhtekorraldus ja koostöö avalikkusega ning Kuressaare linna tutvustamine.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 162 korda, sh täna 1)