Mehed üritasid presidendi kantselei nimel Kuivastus laevale pääseda

Kolm meest üritas kiiresti Kuivastust Virtsu saada, broneerides piletid vabariigi presidendi kantselei nimel. Meeste plaan ei läinud aga läbi, selle asemel tuli neil hoopis julgestuspolitseile aru anda.

Oma Saare allikas kinnitas, et tõepoolest püüti ühel augusti pühapäeval Kuivastus parvlaevale pääseda nii, et tehti eelnevalt vabariigi presidendi kantselei nimel broneering. ´

Kui mehed sadamasse jõudsid ja eelisjärjekorras üle sõita tahtsid, oli juba tuvastatud, et tegemist ei ole kantselei broneeringuga, ning seega tuleb Virtsu saamiseks osta tavapilet. Mehed olid üsna ehmunud, kui kuulsid, et juhtunust tuleb aru anda ka politseile. Julgestuspolitsei hinnangul oli tegemist arusaamatusega.

“Vabariigi presidendi kantselei andis sellest juhtumist teada julgestuspolitsei töötajatele ning need võtsid ühendust kaitsepolitseiametiga,” ütles Oma Saarele julgestuspolitsei kommunikatsioonijuht Priit Talv.

Talv lisas, et kaitsepolitseile edastati sõiduki registreerimisnumber ning nemad tegelesid selle juhtumiga edasi.
“Autojuhiga vesteldi ja selgus, et tegemist oli reisija ja laevafirma vahelise arusaamatusega, mis tekkinud telefoni teel suhtlemise tõttu,” märkis Talv.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 29 korda, sh täna 1)