Lühidalt spordist

JALGPALL: FC Kuressaare kaotas Narva Transile koduväljakul tulemusega 0 : 7. Kuressaare jätkab meistriliiga tabelis 8. kohal.
Madalamates liigades alistus Sörve JK Tartus II liiga kohtumisel sealsele Metecile 0 : 3 ja kolmandas liigas JK Saaremaa koduväljakul 0 : 1 FC Haibale.

IV liigas jätkab võidukalt SaareMaa JK aaMeraaS, kes järjekordsel kohtumisel alistas 3 : 1 Rapla Atli.

PURJETAMINE: Saaremaa Merispordi Seltsi purjetaja Kaarel Kruusmägi juhitud paatkond võitis pronksmedali Eesti meistrivõistlustel Match Race’i distsipliini purjetamises. Laupäeval ja pühapäeval Pärnus toimunud võistlustel sai Kruusmägi meeskond kaks võitu ja kuus kaotust. Meistriks tuli Mati Sepa meeskond ning hõbeda sai Alar Volmeri paatkond. Neljandaks jäi Piret Pomerantsi juhitud paat, kus sõitis kaasa ka
saarlane Brigita Sepp.

TENNIS: Maakonna meistrivõistlustel tennises tuli meeste üksikmängus meistriks Priit Suluste, teine oli Kert Kilumets ja kolmas Ivar Indrek Himmist, kes alistas pronksikohtumises Riho Kilumetsa.
Naiste üksikmängus võidutses Kersten Vanem Kristiin Metsa ja Aivi Auga ees. Neljas oli Kreete Teder.

Meeste paarismängus said meistrimedalid kaela Himmist/Suluste, kes alistasid finaalis Hendrek Kelderi ja Andre Sõrme. Naispaarismängus tulid võitjaks Mets/Vanem võiduga Auga/Teder üle.
14-aastastest poistest võitis Kert Kilumets finaalis Ivar Indrek Himmisti.

PURILAUD: NeilPryde Baltic Cup 2009 purilaua Formula klassis toimus nädalavahetusel viimane etapp. Sarja üldarvestuses võitis noorte seas John Kaju Saaremaa surfiklubist. Viimasel etapil oli Kaju noorte arvestuses teine.
Naiste arvestuses oli Kadi Ilmjärv kokkuvõttes neljas. Viimasel etapil saavutas Ilmjärv naistest kolmanda koha.

KERGEJÕUSTIK: KJK Saare meeskond sai Kohilas toimunud Eesti klubide karikavõistlustel kaheksanda koha. Naiskonda sel aastal välja ei pandud.

KORVPALL: Saarepuhkus.ee / SWE-7 meeskond sai Tallinnas toimunud Eesti tänavakorvpalli meistrivõistluste finaaletapil, kus osalesid ka mitmed piiritagused meeskonnad, 9.–14. koha. Meeskonnas mängisid Raigo Sooär, Mario Paiste, Mart Kõrgesaar ja Egert Väinaste.