Orissaares sai teoks viies jalgpallipäev (1)

Orissaares sai teoks viies jalgpallipäev

JENKASAMM VIIS VÕIDULE: Saaremaa valdade spordiliidu ja muhumeelsete ühisvõistkond liikus platsile jenkasammul. Siis nad veel ei teadnud, et vastased saavad alistatud.

Nagu eelnevatelgi aastatel, nii toimus ka sel aastal augustikuu viimasel laupäeval Orissaares suur kogupere jalgpallipäev. Ilm oli seks puhuks nagu tellitud.

Kell 16.30 alustasid oma mänguga lapsed. Neid ei olnud just palju, kuid väikese väljaku peale parasjagu ja mäng sai mängitud. Kell 17.10 alustasid naised. Üllatuseks mängijatele ei saanud nemad oma esimesel poolajal mängida tavalise palliga, vaid suure võimlemispalliga. Vastamisi läksid omavahel Orissaare naiskond väljakutsujana ning Saaremaa valdade spordiliidu ja muhumeelsete ühisvõistkond. Mäng oli pingeline ja huvitav ning nagu juba traditsiooniks saanud, ka pisut meelelahutuslik.

Juhtus nii näilisi kui ka tõsisemaid äpardusi, kuid kõik laabus tänu kiirele med brigaadile, kes kohapeal mõlemal juhul abi osutas. Naiste mängu ajaks oli juba kohal ka hoogsalt kaasaelavat publikut. Sedakorda pidid Orissaare naised vastastele alla vanduma ja seisuks kujunes mängu lõpuks 3 : 2.

Meeste mängus olid vastamisi Reformierakonna mehed ja Saaremaa päästeteenistus, kus mängisid siiski enamikus Orissaare kohaliku komando mehed. Mäng oli väga pingeline ning mängu lõpuks pidid RE mehed päästeametile alla vanduma seisuga 3 : 2. Kohtunikena tegutsesid kohalikud rahvusvahelise kategooria kohtunikud Mati Viljaste ja Andre Kuntsel. Pärast väsitavat mängu ootas mängijaid Illiku laiul saun.

Nagu kõigil eelnevailgi aastail, nii toimus ametlik jalgpallipäeva järelpidu ka sel aastal Illiku laiu vabaõhulaval koos ansambliga Alaska Tallinnast. Tänatud sai osalejaid ja sponsoreid-toetajaid, samuti tegijaid-organisaatoreid. Ja nagu mujal Läänemere kallastel, nii süütasime ka meie täpselt kell 21.30 oma muinasöö tule, millele järgnes line-tantsijate ja kõhutantsijannade etteaste.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 48 korda, sh täna 1)